urodziny

Życzenia na 40 urodziny – czego życzyć?

Read Time:2 Minute, 33 Second

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Wiele osób ma już za sobą pierwsze zawodowe sukcesy. Życie osobiste także w większości przypadków poukładane, być może niektórzy posiadają dorastające dzieci, ale czterdziestka to wciąż wiek, w którym jubilat ma dużo woli do działania i odkrywania nowych rzeczy. Życzenia na czterdzieste urodziny nie są łatwe. Nie oszukujmy się wraz z tą chwilą nadchodzi w pełni wiek średni, kończy się jakiś etap w życiu i zaczyna drugi bardziej świadomy i dojrzały. Nasze życzenia, powinny być dostosowane do okoliczności. Wszystko zależy od tego jak bardzo znamy jubilata i od jego usposobienia i charakteru. Odrobina humoru nie powinna zaszkodzić. Jeśli z kimś jesteśmy mniej zżyci wskazany będzie trochę poważniejszy dobór słów. Bez względu jednak na konwencję najważniejsze jest to, żeby życzenia płynęły z serca. Świetny prezent w takim przypadku to za mało, zastanawiasz się, jakie złożyć życzenie na czterdzieste urodziny? Oto kilka sugestii, które z pewnością dostarczą Ci ciekawej inspiracji.

Życzenia poważne

Nie zawsze należy składać zabawne życzenia. Jeśli okazja jest o charakterze oficjalnym lub, gdy po prostu nie znamy dobrze jubilata, wówczas humorystyczne życzenia mogą wydać się infantylne, a osoba recytująca zabawne wierszyki śmieszna i nie na miejscu. Aby nie popełnić tego dnia faux pas, warto wybrać jedną z poniżej wymienionych propozycji.

40 lat to czas refleksji, to czas nowych szans i wielu możliwości. Dlatego wraz z moimi życzeniami niosę Ci nadzieję, że spełnią się wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia. Życie niech Cię rozpieszcza i obdarza wszystkim tym o czym marzysz. Nich szanse zostaną w pełni wykorzystane, a problemy pokonane.

Dziś kończysz 40 lat. Życzę Ci byś nadal szła/szedł przez życie tak odważnie i niezłomnie jak do tej pory. Jesteś inspirującą i motywatorem dla wielu ludzi, obyś zawsze była/ był taką właśnie osobą z klasą!
 
Z okazji 40-tych urodzin chciałabym/chciałbym życzyć Ci byś zawsze była uśmiechnięta, ale przecież olśniewasz nas bez przerwy swym poczuciem humoru. Chciałabym/chciałbym życzyć Ci dalszych sukcesów zawodowych, ale to Ty wskazujesz drogę, jak te sukcesy osiągać. Chciałabym/chciałbym życzyć ci szczęścia w życiu osobistym, ale to Ty właśnie jesteś wzorem i pokazujesz jak być szczęśliwą/szczęśliwym. Życzę ci więc zwyczajnie wszystkiego najwspanialszego!

Życzenia humorystyczne

Czterdzieste urodziny to okazja niezwykła i wyjątkowa. Z jednej strony osoba kończąca 40 lat wkracza w świat dojrzałości emocjonalnej, ale z drugiej strony próbuje jednak zatrzymać czas i jeszcze tę młodość maksymalnie wydłużyć. Jeśli osoba, której chcesz złożyć życzenia nadmiernie przeżywa swoje czterdzieste urodziny możesz spróbować rozładować atmosferę i postawić na krótkie, śmieszne wierszyki lub zabawne życzenia.

Przykładowe życzenia na 40 urodziny #1

Dużo szczęścia, zdrówka i radości,
we wszystkie dni pełne miłości.
Świata całego poznania,
i w lotka milionów wygrania.
Tego z całego serca życzę i hucznie
Twoje 40-te urodziny obchodzę!

Przykładowe życzenia na 40 urodziny #2

Uśmiechu w każdej sekundzie, radości w każdej minucie, szczęścia w każdej godzinie i pomyślności przez całe życie.

Przykładowe życzenia na 40 urodziny #3

Mało problemów i agresji,
zero stresów i depresji,
wielu uśmiechów i radości,
dużo szczęścia no i gości.